Normování - Aplikace pro rychlé zpracování norem -         Zavedení úkolové mzdy

        Mob:     +420 739 086 812

        E-mail:   info@rytmuscz.cz


O NÁS
KONTAKT
CENÍK
KURZ NORMOVÁNÍ
E-SHOP
LICENČNÍ SMLOUVA
REFERENCE
= zpět =

Co je aplikace Rytmus 1.0.1.


Aplikace RYTMUS verze 1.0.1. byla vyvinuta na základě zdlouhavého vyhodnocování snímků pracovního dne, snímků operace nebo využití pracovní doby apod. Proto jsem se rozhodl vypracovat aplikaci, která pracuje v prostředí Microsoft Excel 2003 a výše, aby mě ulehčila práci při vyhodnocení a to hlavně v přepočtu času do desítkové soustavy. Tímto vznikl první formulář „Pozorovací list“. Postupem času se aplikace rozšiřovala do dnešní podoby, kterou Vám nabízíme. Jedná se o první verzi a na další se pracuje.
Nejedná se tedy o program pro normování, ale o aplikaci, která Vám pomůže v krátkém čase vyhodnotit naměřený snímek. Pomocí naší aplikace může provést snímek operace, pracovního dne, mistr výroby, technolog, jiný vedoucí pracovník ve výrobě a samozřejmě normovač, který potřebuje zkontrolovat stávající normu času nebo množství, využití pracovní doby, zjistit reálný čas práce operace na výrobku pro výpočet kalkulace ceny atd.
V aplikaci RYTMUS verze 1.0.1. trvá vyhodnocení velice krátkou dobu, např. vyhodnocení snímku pracovního dne je vyhodnoceno maximálně do 60 minut.

Ukázky formulářů aplikace najdete  ZDE


  COPYRIGHT©2014-2018RYTMUS
          WEBDESING:v.landa